• vaikas-veliava

    Jūs priklausote JAV LB

    Nuo 1951 metų JAV Lietuvių Bendruomenė stengiasi išsaugoti Lietuvos kultūrinį identitetą ateities kartoms. JAV LB siekia, maloniai priima ir kviečia dalyvauti jos veikloje visus lietuvių kilmės asmenis, taip pat jų nelietuvus sutuoktinius.
    Daugiau

  • veliava

    Mokykitės lietuvių kalbos

    JAV LB Švietimo taryba rūpinasi Lietuvos paveldu remiant Lietuvos šeštadienines mokyklas, mokytojus ir studentus. JAV LB taip pat suteikia informacijos apie universitetinio lygio studijas, vasaros kursus ir stipendijas.

    Daugiau
  • Olympics Day 6 - Basketball

    Sporto komandas

    Krepšinis, tinklinis, futbolas … rodykite savo pasididžiavimą Lietuva. Prisijunkite arba remkite savo vietinę komandą.
    Daugiau

  • magazines

    Būkite informuoti

    Apsilankę JAV LB internetinėje svetainėje, sužinosite daugiau apie dabartinius Lietuvių Bendruomenės įvykius, Lietuvos istoriją bei kultūrą ir t. t. Mes leidžiame žurnalą lietuvių kalba ,,JAV Lietuvių Bendruomenės naujienos”, žurnalą anglų kalba ,,Bridges”, žurnalėlį vaikams lietuvių kalba ,,Eglutė” ir kitus leidinius! Apsilankę JAV LB Facebook’o puslapyje, rasite daug įdomios ir naudingos informacijos.
    Daugiau

  • dainu-svente

    Pažymėkite datą

    2015 m. liepos 3-5 d. Čikagoje vyks X Dainų šventė. Šventės organizacinio komiteto pirmininkas – Kastytis Giedraitis, meno vadovas – Darius Polikaitis.
    Informacija apie dainų šventę – spausti čia

  • Vadovėlis “Kas yra JAV Lietuvių Bendruomenė?”

    Vadovėlis ,,Kas yra JAV Lietuvių Bendruomenė?” padės Jums atsakyti į daugelį rūpimų klausimų apie Bendruomenę. Leidinys skirtas naujiems Bendruomenės nariams – skaitykime ir mokykimės! Norėdami įsigyti popierinį vadovėlio variantą, rašykite epaštu javlbspaustuve@gmail.com

    Atsisiūsti PDF formatu (spausti čia)

  • Naujienu plakatasreklama
    Daugiau

Facebook'e

Apygardos

Raskite rajono apygardas, apylinkes, ir taip toliau...

Pažymėkite datą

2015 m. liepos 3-5 d. Čikagoje vyks X Dainų šventė

JAV LB veikla…

Stažuotės

Jaunimo programos

Visuomeninė

Kultūrinė